BUSTA RHYMES V BRATISLAVE


Máj – lásky čas. A ako inak vyjadriť lásku, ak nie dajakým pekným, štýlovým darčekom – napríklad koncertom? Rap´n´Roll Vás má všetkých veľmi silno rád a preto sa v jedenásty deň tohto mesiaca rozhodol usporiadať koncert samotného pána „veľmiveľaslovzasekundu“ Busta Rhymesa v bratislavskom Dopleri. Boajeo to je lásky, čo? Veď to nie je darček, to je rovno dar!

Busta Rhymes, vlastným menom Trevor a netypickým americkým priezviskom Smith, ktorý sa drží na vysokej úrovni nejaký ten piatok (20 rokov) k nám príde v netypický deň, a to v stredu. Myslím si, že ani veľmi nemá význam Vám ho predstavovať a kto náhodou nevie o koho ide, vedzte, že jeho kariéra je nepredstaviteľná a plná úspechov. Busta má na svedomí 8 štúdiových albumov a okrem hudby sa ukázal aj na striebornom plátne v pár filmoch, čo je veľmi pekné. Podľa očitých svedkov jeho shows sú plné atmosféry a energie, kde vypotíte viac potu ako pri 3 hodinovom cvičení pri DVD Zory Czoborovej. To je predsa jasný challenge nie?

O program sa pred samotným vyvrcholením postará viacero mien ako Boy Wonder, Eremen so Shimom predstavia materiál z nového EP a DMS, ktorí by už v tej dobe mali mať finito svoj album „Čo sa stalo“? Za gramce sa tentoraz postavia trnaváci Dj Dasex a Dj Šulo, ktorých doplní Dj Manjak. A ako bonus čakajte špeciálne vystúpenie od tvorcov prvého slovenského hiphapového muzíkalu – Príbeh Ulice.

Ceny lístkov nájdete na tomto odkaze. Osobne odporúčam zrealizovať kúpu už v predpredaji, čím ušetríte nervy.

Takže 11.5.2011, Rap´n´Roll, Dopler, Busta Rhymes a celá enkláva hiphap heads. Tešíme sa a vidíme sa.

Dotkni sa svojej hviezdy, keď je tak blízko.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.