B-BOYS SESSION 2004


Ďalší ročník dneš už medzinárodnej break dance-ovej akcie B-Boys Session 2004 – Tag Teams Battlemáme úspešne za sebou. Poznáme víťazov, poznáme porazených, tým ostáva iba trénovať na blížiacu sa akciu BOTY 2004 alebo budúci ročník B-Boys Session.

Vynikajúca atmosféra, na ktorú si už väčšina zvykla z minulosti nechýbala v Prievidzi samozrejme ani tentokrát, neuskutočnili sa síce avizované koncerty formácií JSS a AMO, na ktoré sa určite veľa ľudí (včetne mňa) tešilo. Aspoň z časti ich však nahradila neavízovaná beatbox exhibícia Rytmusa, ktorý sa bez akýchkoľvek finančných odmien, či predošlých dôhod chopil mikra po oslovení organizátorom Lacim a predviedol silné „umenie svojej huby“.

Z poza gramcov sa počas celej párty nepohol pražský srb dj Cut Dem a jedinou formáciou, ktorá sa nakoniec predviedla nielen domácemu publiku bola piešťanská PNDLAX, označovaná tiež za „Kontrafakt 2“, nehľadiac pritom na čisto náhodnú podobu jedného z mcs na Ega 🙂 – ukáže až čas, či si táto nová, mladá kapela vytvorí svoj vlastný image a vystupovanie.

Po skončení akcia pokračovala ešte after party v neďalekom klube, kde sa okrem neuveriteľne prehusteného priestoru nádhernými slečnami pohybovali tiež silní a primitívni muži, tí znepríjemnili záver dovtedy pozitívne vyvýjajúcej sa „tancovačky“ nášmu priateľovi (pozdrav pre POKA tha Fresh Princa), ten si odniesol domov suvenír v podobe rozbitej hlavy, zlomeného zubu a rozseknutej pery. Naozaj veľká škoda tejto náhody, pretože až do tohto negatívneho momentu by sa dal priebeh celej akcie označiť prívlastkami ako: výborný, pozitívny, usmievavý a priateľský…uvidíme sa v roku 2005…

Text: Dick, Fotky: Dick, Rush

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *