AMO pripravuje nový klip a album


Bratislavská hiphopová kapela AMO vychádza po takmer dvojročnej štúdiovej pauze s novým singlom. Skladba sa volá EX a ide o pilotný singel k novému albumu AMO. Ten plánujú členovia Opak, Moe a Viktor Hazard vydať začiatkom roka 2011.

Skladba je dokončená a iba pred pár dňami začali prípravy k novému videoklipu. Ten bude animovaný a celý ho má na starosti mladý animátor Fanil Reipa. Klip má byť kombináciou animácie a fotografií a posledný weekend sa začal fotoshooting v ateliéri Sateliér, na starosti ho mal Berco Kufrik. „Pekne sme si rozdelili úlohy. Viktor vybavil reproduktory, Moe sa postaral o réžiu a ja som sa staral o baby. Museli sme dat pekné, lebo ide o pesničku „O bývalých,“ žartoval Opak.

„“Mojou úlohou bolo usmievať sa, popíjať kávičku, posedávať na stoličke s nápisom „Režisér“ a poučovať ostatných, čo majú robiť lepšie. Moja vysnená práca. Musím podotknúť, že máme nazaj šikovných, uvoľnených a pohodových kamarátov a známych, ktorý dodajú klipu tú potrebnú šťavu a o to išlo. Aj vďaka nim bude tento klip viac osobný a už teraz vyzerá veľmi dobre. Už sa naň teším.““ MOE

Okrem samotných členov AMO a ich kamarátov v klipe vystupujú aj známe tváre ako speváčka Zdenka Predná, playmate Jana Minariková, moderátor Matej Sajfa Cifra, Poštár Janko – Ján Gordulič, raper DNA spevák Mišo Biely, herečka Slovenského národného divadla Milena Minichová alebo moderátorka Tamara Heribanová s fotografom Braňom Šimončíkom, či choreograf Milan Kereš s dcérou Klárkou. V klipe má svoju hereckú premiéru aj sedem mesačný syn producenta Viktora Hazarda, Nikolaj. „Volali sme si aj kamarátov, čo nemajú s hiphopom až tak veľa spoločného. Chceli sme, aby to bola v prvom rade zábava. Bol to taký mini žúr počas prvého slnečného dňa tohto roku,“ vysvetlil Viktor Hazard.

Sťahuj singel Ex od AMO

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.