THE LOUD MINORITY PRESENT STONES THROW EUROPE 2009


Dámya páni, dočkali sme sa 🙂 Európske tour jedného znajuznávanejších amerických hip hopových vydavateľstiev: Stones Throw Records zavítalo aj do Viedne a tak sme vyrazili. Peanut Butter Wolf, James Pants & The RoyalZodiac, Dam-Funk a Mayer Hawthorne…

Po prvý raz v Európe zakladateľ Stones Throw – Peanut Butter Wolf – predviedol svoju multi nápaditú Serato Video SL Show. Legendárny producent a DJ ukázal jedinečnú a dokonalú audio-video mixáž, počas ktorej mixoval staré videoklipy hviezd ako sú Michael Jackson, Prince, alebo KRS-One, A Tribe Called Quest a iných. Skrečujúc cez to oldschoolové beaky.

Nováčik Stones Throw James Pants nenechal bez pohybu nikoho svojim fresh beat mixom Soulu, Electra, Boogie, Early Rapu, New Wave-u, Post-Punku a Disca. Spolu s kapelou Royal Zodiac sa predviedli ako sa sluší a patrí.

Po ňom pridal zopár piesní aj Mayer Hawthrone, taktiež nová tvár Stones Throw, ktorý je archivárom starého soulového grálu. Spevák, skladateľ a multi-inštrumentalista tvrdiaci, že „Väčšina najlepšej hudby pochádza z Detroitu“. Láska k Motown city ho vedie k snahe nájsť new school soul music sensation. V neposlednom rade sa na tour predstavil aj DJ Dam Funk, zvaní „Ambassador of Boogie Funk“ z Los Angeles.

www.stonesthrow.com

www.myspace.com/theloudminority

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *