RAP ALL*STARS! - hviezdna noc slovenského rapu

RAP ALL*STARS! – hviezdna noc slovenského rapu


Momo, 4D, Otis, Cigo ťa pozývajú na hviezdnu noc slovenského rapu

RAP ALL*STARS! už tento piatok v Ateliéry Babylon

Rap All*Stars! otvorí už tento piatok brány obľúbeného bratislavského klubu Ateliér Babylon. Momo, 4D, Otis, Cigo, Hypeman Osťo, DJ Roman Zámožný a DJ Billy Hollywood. Piatok 18. marca sa už nezadržateľne blíži a hoci svetelné meče sa vyťahovať nebudú, na svoje si prídu priaznivci kvalitného slovenského rapu. Potvrď svoju účasť na FB evente.

Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji na ticketportal.sk (výhodnejšia cena) alebo na mieste.

RAP ALL*STARS – 18. 3. 2016 – Ateliér Babylon |POZVÁNKA|

Kvalitný interpreti pod jednou strechou

Veľa kvalitných interpretov pod jednou strechou, to je niečo, čo tu okrem letných festivalov nebýva tak často. Na jednom pódiu si po vychutnáte chalanov zo skupiny 4D. Základom tejto formácie sú reperi Čistychov a DNA, ktorí kedysi tvorili zoskupenie 2D, ako si tí starší z nás iste pamätajú. Neskôr sa k nim pridal aj spevák Mišo Biely a producent G-Bod, aby vytvorili tento krásny projekt. Fanúšikovia sa veľmi rýchlo dočkali ich debutového albumu Kryštal, z ktorého poznáme mnohé hity ako Zelený dym, Slobodný, Dážď nezastavíš, Jediná či známa je aj ich vec Lovecké na featuringu s Egom a mnohé ďalšie.

Momo predstaví Rival vs. Heroin show

Na svoje si určite prídu aj fanúšikovia rappera menom Momo, ktorý predstaví svoju Rival vs. Heroin show exkluzívne pre Bratislavu v klube Ateliér Babylon. Momo má za sebou už niekoľko albumov, avšak napriek tomu sa veľa diskutuje o tom, či album Heroin prekonal úspech jeho predošlého albumu, ktorý niesol názov Rival. Posúďte sami, počas noci si vypočujete single z oboch albumov.

Nedávno našu scénu obohatili sólo albumy reperov OtisaCiga, ktorí od roku 2003 spolu s Majkom Spiritom tvoria legendárnu H16. Otis nás potešil napr. skladbou na feate s Pil C – Ja vs celý svet, ktorá má na konte cez 3,6 mil. views. Z Cigovho albumu Malý princ môžeme spomenúť napr. skladbu Poznám tieto baby, ktorá sa právom považuje za jednu z Cigových nasilnejších vecí.

Medzi koncertami budeme počuť Osťa

Medzi koncertami budeme počuť a vidieť Osťovu maličkosť, neviem čo viac k tomu dodať, asi len to, že sledujte jeho internetovú reláciu Hip Hop Reality a chodievajte na koncerty, pretože hlavne tam ho môžete stretnúť. DJ Roman ZámožnýDJ Billy Hollywood sú na scéne nejaký ten piatok, patria k DJskej a producentskej topke, a preto sme radi, že prijali naše pozvanie hrať na párty až do rána bieleho.

Pripravili sme si pre Vás aj sexi prekvapenie večera v podobe tanečnej skupiny Liu´s Ladies, ktorá odpáli rapové koncerty a okorení túto noc o dievčenský hip-hop. Rozhodne sa máte sa na čo tešiť.

Koncerty začínajú už o 23:00.

Predbežný line-up:

21.00 – DJ Billy Hollywood
23:00 – Liu ´s Ladies
23:10 – Otis & Cigo
00:00 – Momo
01:00 – 4D
02:00 – DJ Roman Zámožný

Mediálni partneri:

Rádio Sity
http://www.radiosity.sk/

Príjmi #cveng
https://www.facebook.com/prijmicveng

Rukahore
http://rukahore.sk/

Banger Magazine
http://banger.webnoviny.sk/

Artattack

Úvod

Kamdomesta
http://kamdomesta.sk/


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.