KRUTOTUTO 2


Druhé pokračovanie akcie Krutotuto máme úspešne za sebou, rovnako tiež prvý ročník Slovenského kola „graffiti súťaže“ Write 4 gold. Bezdlhých a prázdnych rečí Vám ponúkame krutú sériu fotiek…

Asi nikoho už netreba oboznamovať s tým, že v sobotu 26.3. sa v bratislavskom Babylon Clube konala akcia roka KRUTOTUTO 2. Od začiatku až do rána sa vystriedalo päť skupín zo štyroch krajín a všetky dokázali, že sa tam neocitli len tak omylom. Program moderátorsky doplnil Vecko, a tak sa šou mohla začať…

Prvou úlohou pre všetkých zúčastnených bolo dostať sa vôbec do haly. Securiťáci boli sladkí ako med a pekne si poprešahávali hochov i babenkovské kabelky. Tak po takom uvítaní vás zachráni už len bar. V súvislosti s tým, že pár hodín dozadu sa v Bratislave konal Roof Top Graffiti Jam Write4Gold, premietalo sa video od RCL´S crew pod názvom Show Must Go On.

Samotný koncert začal ako vždy po babylonsky neskoro. Ako prví buriči národa sa predstavili H16 priamo z Petržalky. Odzneli nejaké premiérové tracky, a nevynechali ani žiaden zo svojich vypalovákov, vrátane toho s Vecom. V podobnom duchu zotrvalo aj A.M.O. a taktiež ponúklo kvalitnú zábavu. Publikum to ocenilo a táto naladenosť sa už len lepšila. Prestávky medzi jednotlivými vystúpeniami boli našťastie vcelku krátke.

Ďalej, a ešte stále podľa plánovaného line-upu, nastúpili na pódium Gruppenzwang z Nemecka. Týpci teda zaujali do pohody, a keby som im ešte aj rozumela, tak by mi to vôbec nevadilo. Nasledovať mali síce českí Supercrooo, no nebolo po nich ani slychu. A tak ako ich predkapela nastúpili hlavné hviezdy večera, americká klasika Funkdoobiest z L.A.

Postupne prestriedali známe vecičky zo všetkých albumov a celkovo ich koncert presvedčil aj tých, ktorí nebodaj Funkdoobiest nepoznali, samozrejme vrátane výrazného frontmana v sexi bielom tielku. Jednoznačne najčastejšie používaným slovom v ten večer bolo bratislava aj so všetkými jej skomoleninami. Nevadí, o tejto pokročilejšej hodine bol už dav v takom stave, že aj na podobné slovné hrátky reagoval revom.

Raz, dva, tri, štyri, päť…..už aj dorazili Phat a Hack. A predviedli nechemickú toxicshow. Tí čo ich nenávidia pri tom aj ostali, a tí čo ich milujú možno čakali viac. A tí najspokojnejší nezostali do konca a začali sa poberať smerom von. Celkovo Supercroo asi dostali zo seba všetky perverzné vetičky čo mali po ruke, takže dalo sa čo počúvať. V Bratislave sme ich ešte nemali, ale myslím že si ich tu hocikedy zase radi pozrieme.

Ešte pre kompletizáciu všetkých údajov, pred aj po odohraní koncertov bolo podujatie doplnené motivačným podkladom, ktorí zosobňovali Dj Cutex, Dj Fazo a Dj Amn2. Najväčšia chyba tohto večera bola, že bol o hodinu kratší. Mnoho ľudí muselo ísť hľadať zábavu niekde inde, a na to predsa nie sme v Babylone zvyknutí, ale inak v poho…

Výsledky Write 4 Gold Slovensko 2005

1. DKH crew (Košice)

2. Devision crew (Trenčín)

3. Mutants crew (Bratislava)

http://www.write4gold.info/html/Results_Bratislava.100.0.html

Fotky: ArtAttack, Text: K8

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *