Tričká, tričká, tričká! Novinky v ArtAttack Shope


Tričká, tričká, tričká!

Pozri novinky v ArtAttack Shope.

Merch ako podpora produkcie fičí na plné obrátky a tak sa stalo, že v našom ArtAttack Shope nájdete hneď niekoľko interpretov na tričkách. Ako vždy ide o limitované edície.

VEC

Vydáva tématicky série tričiek k singlom z najnovšieho albumu Stereo Farbo Slepo. Prvé bolo a ešte stále je Placebo a úspešne ho následuje verzia Kúsky mňa. Obe pre pánov aj pre dámy.

DJ WICH

Jeho značka Golden Touch dorazili na Slovensko a zahniezdili sa v Artattack Shope pre Vašu radosť a lepšiu dostupnosť. Niekoľko zaujímavých dizajnov tričiek doplňujú aj mikiny a kulichy, ktoré v tomto ešte stále zimnom počasí iste oceníte.

ZVERINA & SHOMI

Freestylujú kade chodia a vyčarovávajú tak na tvárach svojho publika úsmevy až výbuchy smiechu. Podporte talenty kúpou ich tematického trička Freestyle Assassins. Absolútne top novinka v našom shope.

STRAPO

Aktuálne v našom predaji 3 verzie tričiek v niekoľkých farbách. Niektoré chýbajúce veľkosti sa ešte dajú dodatočne dotlačiť, no nabudúce tomu už tak nemusí byť! Tričká Cítim sa jak starý pes, Klameš a Mreže sú stále k dispozícii exkluzívne u nás.

TY NIKDY Label

Z českej scény sme hrdí na to, že môžeme podporovať český label TY NIKDY, čiže táto značka automaticky predstavuje hneď niekoľko interpretov, ktorých CD u nás tiež nájdete, ako je Boy Wonder, Idea Fatte či Paulie Garand. Na výber je momentálne zo sérií tričiek Family, Hatertainment a Hatergraf.

Čistá kola – tričká ArtAttack

V neposlednom rade by sme sa chceli pochváliť s distribúciou našich tričiek ArtAttack by Čistá kola v Českej republike, a síce na merchtown.cz, čím sú naše produkty zase o niečo bližšie aj k našim českým priaznivcom. 🙂 Hoďte na seba svojho obľúbeného umelca, robia to pre Vás!

Pozri novinky v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.