RAP ‚N‘ ROLL & TY NIKDY TOUR


A tak si tak sedím a premýšľam (áno, dokážem robiť dve veci naraz), že dávno som nebol na nejakej kvalitnej žúrke v Trnave. Ale ako tak pozerám do svojho prázdneho diára, jeden dátum predsa len svieti. A je to dátum 18.2.2011, ktorý je spojený s ďalším pokračovaním, dúfam že nekonečného seriálu parties od Rap´n´Rollu. V hlavnej úlohe sa tentoraz predstaví komplet zostava TYNIKDY labelu.

Ideafatte, Paulie Garand, Rest & Dj Fatte, Ryes a Kenny Rough. To je zostava ktorá pod hlavičkou TYNIKDY mala rok 2010 veľmi úspešný- čo sa týka albumov, aj čo sa týka samotnej TYNIKDY tour po Českej republike, ktorú zúčastnení opísali ako pompéznu, mastodontskú, energickú a peknú sa konečne predstaví aj na Slovensku. Juchuuu.

Každý jeden z tohto štvorlístka má pre publikum prichystanú svoju vlastnú show, počas ktorej predstaví svoje pecky.Za domácich sa Vám za gramcami predstaví už tradične Dj Spank, čo znamená, že netreba mať obavy zo zlej hudby.

Celá akcia sa odohrá už tradične v MONKEY CLUBe, kde sa chodí rap liať a ľudia zlievať. Vstupné bude priateľských 5 €. Kto príde holý, má vstup zdarma. Tešíme sa na Vás už tento piatok!

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.