MODRÉ HORY V SONICLABE


Vo štvrtok 21.2. koncertovalo v Soniclabe alternatívne hiphopové trio Modré Hory – v zostave Bene, Lyrik a Marian Jaslovský. Modré Hory o dva mesiace vydávajú svoj prvý album na značke Slnko records, minulý týždeň uzrel svetlo internetu jeho predskokan, mixtejp „Dobré slohy“, produkovaný Modrými Horami a DJom Spankom. Prvých 50 návštevníkov premiérového koncertu vo štvrtok v Soniclabe dostalo na bráne do daru limitovanú CD edíciu mixtejpu s feši obalom od Nabisa. Po živom koncerte na aftershow nakladal the one and only DJ Spank.

Modré Hory je spoločný projekt rapperov, producentov a hudobnikov, na konte s čerstvým debutovým singlom „Apartman 24/7“, v rotáciách na domácom rádiu FM a pražskom Radio 1. Modré Hory vznikli v júni 2007, keď sa Lyrik (JSS, Sampler) a Bene (Peťo Tázok) na náhodnom stretnutí zhodli v myšlienke urobiť nahrávky, ktoré v tajných snoch vždy túžili vytvoriť. Básne a texty vznikli rýchlo a spontánne – roky zrejúca tvorivá energia za krátke dva mesiace pomohla na svet takmer dvadsiatim pesničkám.

Hudbu k textom dodali Karaoke Tundra, Beyuz, Peko, Billy Hollywood, Moe a Foolk. Čestným predsedom združenia je hudobník Marian Jaslovský, ktorý hrá na dychové nástroje, a stará sa aj o finálny mix skladieb …

Fotky: Modré Hory myspace

 

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *