Maniak - AK-47 EP - nový interpret pod BiggBoss

Maniak – AK-47 EP – nový interpret pod BiggBoss


Maniak je nová krv z Brna

Maniak – AK-47 EP je novinka z dielne Bigg Boss a Starworks studia. Týmto releasom sa oficiálnym členom labelu Bigg Boss stáva brnenský Maniak.

Ak sledujete aktivity českého labelu Bigg Boss, určite vám neunikol nedávny videosingel s názvom Mý méno. Tento singel definitívne ohlásil príchod debutového EP AK-47. Ako ďaľšiu novinku tu máme zásadné informácie ako cover, tracklist a novú ochutnávku v podobe singlu Limity, kde hosťuje Vladimir 518!


CD bude dostupné od 9. februára 2016 a už teraz si ho môžete predobjednať. Fans si môžu pre CD prísť v rovnaký deň na release party do Skull Caffé v Brne. V Prahe potom zoženiete CD napríklad v kamennej predajni Music Town na Žižkove.


Ak by ste Maniaka chceli vidieť live, budete mať príležitosť napríklad na krste EP, ktorý prebehne na Fléde a hostiť ho bude napríklad Refew alebo White Russian z labelu Hypno808.

 

Cover AK-47 EP 2016

 

Tracklist Maniak – AK-47 EP

1. Mý méno (prod. Vibe Chief)
2. Ach Ano III (prod. Dap)
3. N.B.P.K. ft. Refew (prod. Leryk)
4. Limity ft. Vladimir 518 (prod. HomieBeats)
5. Paradox (prod. HomieBeats)
6. Pasáček Hoes ft. Orion & Mike Trafik
7. LLL (prod. Dap)

 

Video Maniak ft. Vladimir 518 – Limity (Prod. by Homie Beats)

 

Maniak – Mý Méno (Official Video)

 

Facebook

Poslední křest byl skvělej, takže nezbejvá nic jinýho než udělat i tohle políváni CD skvělý. Sleduj event kam postupně bude přibývat info: https://www.facebook.com/events/671241586347379/

Posted by Maniak on 14. január 2016

 


Doplň svoju zbierku! Bigg Boss CD a tričká nájdeš v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.