Lars je zlé dieťa


Bad Kids sú aktívnou súčasťou hlavného mesta a jej urban scény. Primitívnym spôsobom dehonestujú verejné priestranstvo, ktoré vyčistiť stojí státisíce nás všetkých, daňových poplatníkov. To sú tie klasické omáčky z médií, ktoré zachytávame v spojení s graffiti. Bla bla bla … naši milí mestskí poslanci aj tak vedia o graffiti a street arte veľké H. Najkrajšie na ich tvrdeniach je, že pokreslením sa stáva daná vec automaticky nefunkčná. UOT ?!

Buďme teda opäť hlupákmi a po 17.rokoch neustáleho reprezentu slovenských writerov, z ktorých sa už stali svetovo uznávaní jazdci, si predstavme ďalšieho. Lars je člen SWR crew a naša dnešná hlavná hviezda. Snaží sa podobne ako mnohí iní trénovať a aplikovať vlastný rukopis všade kam je to iba možné. To nás teší, takže áno MÁME RADOSŤ!

„Nazdar … posielam menší „Abecedný košt“ v mojom podaní. Od tagov cez skeče až po grafiku, kotlety, fúzy všetko dokopy… dúfam, že máte radosť. Na každej fotke je v podstate len výcuc písmen z vlastnej Abecedy. Všetko je o tom istom akurát inak prevedené.“

Ako bonus dávame do pozornosti pomerne čerstvý videoprojekt z Bratislavy. Ten zachytáva Bad Kids, ich príbehy a zábavu, ktorá nemusí zahrať na strunu zrovna každému.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.