ERS = Erotics


… „je východoslovenská crew založená niekde pod Tatrami, konkrétne v Kežmarku. Odkiaľ presne sú členovia tejto crew nie je podstatné, pretože ich veci je vidieť aj v iných mestách a nielen na Slovensku. Týmto chceme pozdraviť svojich spojencov, ktorí si to idú v podobnom smere a nechávajú za seba hovoriť hlavne pieces namiesto rečí.“

Pamätám si z reklamných plôch politický slogan „Reči namiesto sľubov“, ktorý občanovi učaroval podobne ako „Potrebujeme istoty“. Nikto nám nikdy nedá návod ako na to. Však aj tí politici iba opakujú dokonalú mantru nadiktovanú konkrétnou reklamnou agentúrou. My sa musíme snažiť, nemudrovať, konať, realizovať. Našim interným sloganom, ktorý používame už dlhší čas je „učiť sa, baviť sa, tvoriť“. Tomu veríme a podľa neho denne pracujeme. Dôvod prečo to spomínam je prostý. Ísť po ľahšej ceste, vyhovárať sa na iných, hľadať problém kde nie je. To je nám ľuďom (Slovákom) stále bližšie ako by sa patrilo. Držme si palce, v graffiti aj v živote.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.