Dámy a páni – Stratasoul


Stratasoul dabut Luvly Isles vinyl

Predstavujeme vám absolútne aktuálnu muziku. Debut Luvly Isles by pokojne mohol vyjsť na ktoromkoľvek svetovom vydavateľstve. Sme preto nesmierne hrdí, že ho môžeme predstaviť u nás. Na domovskom ajlavmjuzik.com. Vychutnajte si hudobný odkaz vo fľaši z ostrova, ktorý posledný rok obýval skromný interpret s veľkým srdcom. O finálny master sa postaral Ink Midget a krásny artwork vytvorila Alica Gurinová. ĎAKUJEME!

Dátum vydania sa niekoľko krát presunul, pretože sme sa snažili dotiahnuť každý detail. Chceli sme sa odvďačiť niečím extra. Tým sa napokon stal limitovaný 7″ vinyl so skladbami Luvly Isles a Tribes. Ak všetko dopadne ako má, mali by vás v tom čase potešiť aj Luvly Remixes.

1. Luvly Isles
2. Lovesigh
3. Tribes
4. Dedlajny (ft. Bene)
5. Dedlajny (Instrumental)
6. MahAgony
7. Shmantasies
8. Teenglitterz
9. Maybees
10. Allllbegood

Luvly Isles si môžete zadarmo stiahnuť na stránkach ajlavmjuzik.com. V prípade problémov prosím použite alternatívny link ajlavmjuzik.bandcamp.com

Grey is great

Farebná hra s tričkami pokračuje. Po pestrej palete sme sa vrátili k neutrálnej sivej. Dizajn návrhu doladil Kocka. Fotenie sa uskutočnilo #vbavlne počas natáčania ArtAttack Vlogu. Opäť a vždy limitovaný počet, opäť skvostný obal a button. A premiérovo aj pár kusov pre deti. Tričká si môžete objednať na stránke yaxplus.com kým sú skladom … ŠŤASTNÉ A VESELÉ !

Pozri SK a CZ Hip Hop CD´s v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.