Čistychov ohlásil tretí sólo album na január 2011


V poradí tretí sólový album, petržalského rapera, textára, producenta a selektora v jednej osobe, pod názvom Čistychov – Rap/Evolúcia (P.D.P.) vyjde už začiatkom roku 2011.

Album obsahuje väčšinou temnejšie veci opisujúce momentálny obraz a stav bežných ľudí. Situácie na Slovensku a názory na tieto veci. Čo sa hostí týka, v tomto prípade je ich skôr menej ako viac. Jednu spoluprácu na mikrofóne si strihol po rokoch „houmí“ z Lúzy – Slipo. V druhej spolupráci oprášili chalani projekt Dvadé s Denom (DNA). Ich spoločná skladba Život čo žijeme sa už objavila na albume DNA – Revolucionár. Lavičku domácich uzatvára dlhoročný „hypeman/houmí“ Mišo Biely na bonus tracku. Naopak lavičku hostí doplnili Pellon MC a zvyšok chalanov z karibskej strany projektu LA CONEXION zo Santiaga de Cuba.

Produkčne sa na tomto albume podielali napr. Mad Skill, Wich, Maiky,Emeres,Stym,Kmerun/Čistychov a v neposlednom rade Gebod a Kiki Pro z Cuby. Cover spravil tentokrát TRU aka Starček, fotil Mario Gotti.

Rap/Evolúcia znamená smer a postoj k vývoju ľudí, medziľudských vzťahov a k vývoju hudby. Album bude obsahovať časti Rap, Evolúcia a Bonus. Tématicky sa viac bude podobať na debutový album Né Produkt. Vydavateľom je Bottleshop records (bývalé Odbery).

R/evolúcia prichádza čoskoro!!! Tešíme sa …

Tracklist: Rap/Evolúcia (Pravda Do Papule)

1. R/Evolúcintro
2. Čo Sa S Vami Stalo?
3. Otvorte Si Oči!
4. Niečo Tu Je Divné
5. Rap/Evolúcia
6. P.D.P.
7. Koľká Bije?
8. Život Čo Žijeme feat. DNA
9. La Calle feat. La Conexión
10. Slepá Láska
11. Nádej feat. Slipo
12. Sin Limite feat. Pellon MC
13. Se Te Ve La Vida feat. La Conexión
14. Chce To Stále feat. Mad Skill, Mišo Biely
15. Koľká Bije? (telefon remix)
16. P.D.P. (Mad Skill remix)

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.