Bene a Delik – ALBUM a tričko? Odporúčame


Určite sa už dostalo každému rapašákovi do ušov, že Delik a Bene chystajú nový album s názvom „Záblesky geniality, úlomky šialenstva“. Ak náhodou neviete, kto sú títo umelci tak vedzte, že Bene je ten šušlavý z Modrých hôr, často nepochopiteľne zamieňaný s Peťom Tázokom a Delik je tá huba nevymáchaná z kapely Moja reč. Hudbu a beat dodali Peko a Roland Kánik, svetoznámy z bratislavského Sonic Cat Studia. V albume je zasunutých symbolických 12 zvukových stôp, Robert de Intro a Outro Tautou. Prečo je to symbolické netušíme, ale žiadalo sa nám to tak napísať.

Ako k tomu prídete?

Kúpiš si tričko Mámnato! a dostaneš kód. „To je síce pekné“ povie si radový rapašák počas hutného nádychu, ale druhým výdychom sa oprávnene pýta: „a kde je moja hudba brácho?“ No a v tom je vydaj tohto albumu neobyčajný. Kúpou štýlového trička sa k vám totiž dostane aj špeciálny sťahovací kód, tzv. ŠSK. ŠSK zadáš na internetoch (www.mamnato.sk) a následne môžeš stiahnuť celý album v jednom z troch ponúkaných formátov – klasické WAW, ešte klasickejšie MP3, alebo elitársky FLAC. Tí, ktorým pôjde karta a tovar zaplatia vopred buď cez paypal, alebo spomínanú kartu príde ŠSK okamžite a kým im bude zima, lebo sú bez trička, môžu album donemoty počúvať. Ostatným, ktorí si nás budú doberať prostredníctvom dobierky, príde kód na spodku vrchnáka kompótovej fľaše, v ktorej bude umiestnené tričko a album si teda môžu vypočiť až potom. Tiež donemoty.

Viac info sleduj TU a bez debaty podpor nápad.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.