Video SEdláci - zoznam videí k albumu Furt 2015

Video SEdláci – zoznam videí k albumu Furt 2015


SEdláci a ich zoznam videí k albumu Furt 2015

Všetky komentáre k videám sú v pôvodnej podobe, teda po záhorácky 🙂

Samozrejme, v tomto Video SEdláci zozname sú plnohodnotné videoklipy ako Sedláci v meste. Nájdete tu však aj audio tracky, ktoré sú vložené do YouTube ako video, teda je to video 🙂

Video SEdláci – TMR feat. 8semskij, Gulos & Android (prod. Gulos Potrok)

Co je TM Rekorc? Kdo je TM Rekorc? Jaké TM Rekorc? TVOJA MATKA rekorc!!! Na mikrófóne páni Gulos Potrok, 8semskij, Android a Sedláci!

Video SEdláci – Nasrat (prod. Teggo)

TEGGO je nélen šéf nahrávacího štúdia Godzilla Sound, ale hlavne aj MC a skvelý beatmaker. Sedláci sú známi tým že radi rýpu do smradlavého hovna kým je ešte čerstvé. Skladba Nasrat je úprimný battle venovaný šeckým raperom, kerí píšu texty na kalkulačke.

Video SEdláci – Sortiment feat. Eremen (prod. Dubas)

Jeden z mála hostí na mikrofóne je východňár Eremen, kerý spolu s Luzerem a ReSeTem zadeluje svoje pančlajny v skladbe SORTIMENT. O hudbu sa postaral náš starý známy Dubas z Ty Nikdy Label.

Video SEdláci – Nostalgia + Jaro Závodský (prod. Peko)

SEdláci majú radi rozmanité beaty – na jednej strane temné sample a úderný boombap, na druhej strane gitarové, klavírne či orchestriálne motívy. V temto prípade nás príjemná nostalgická hudba od Peka donútila zaspomínat si na naše začátky tvorby, ešte ked sme byli tínejdžeri. Chytlavý refrén zaspíval Jaro Závodský a vznikla z teho pesnička s názvem NOSTALGIA.

Video SEdláci – Hra (prod. Torula)

Track s názvem HRA je venovaná šeckým drtičom, kerí došli o kus života vďaka pc a videohrám. Hudbu spravil Torula (Tony Pach) a fantáziu si tu textovo vyplodili šeci tré sedláci ReSeT, T-peg aj Luzer.

Video SEdláci – Jedného dňa feat. Jaro Závodský (prod. Teggo)

Jedného dňa, tak jak zhnije v zemi drevo takisto aj tvoje telo, premení sa na černý íl, je jedno žes byl beloch, planéta Zem nás šeckých strávi, zemina je črevo
Gitara, spev a rap. Spojení SEdláci a Jaro Závodský je vám už dobre známe. Aktuálne to zneje asi takto. PS: na tento track práve točíme klip.

Video SEdláci – Inde (prod. MCM)

Existuje kraj, kde je vraj šecko fajn. Je tam co jest a neni cítit bolest. Zelina roste všade jak kopriva hned vedla verejnej pípy od piva. Má to jeden malý háček, nikdo neví kde to vlastne je. My víme kde – INDE. Túto skladbu poznáte už z dema živej kapely SEdláci BANDa & Marian Jaslovský. Tentokrát sme ho ošatili do zvučného beatu od MCM.

Video SEdláci – Nástrahy feat. Oliver Lowe (prod. Vincent)

Nástrahy na teba číhajú všade, ked čekáš pomocnú ruku, väčšinú dojde k zrade… Sedláci sú odjakživa velkí mudrlanti, rapujú o živote a problémoch, keré ti ten život prináša. Starší beat od producenta kerý si ríkal Vincent stále šlape. A šlape natolko, že k tejto téme sa vyjadril aj Oliver Lowe z Everydays Label.

Video SEdláci – Studená vojna II (prod. + skreče DJ Vec)

SEdláci si nikdy nebrali servítky pred ústa a nebránili sa témam jak napr. kritika spoločnosti alebo politika. O to víc je aktuálna téma studenej vojny v podaní Luzera a ReSeTa do tvrdého beatu, kerý splodil sám pán Vec a navyše doňho aj striktne zaskrečoval.

Video SEdláci – Furt (prod. Lkama + skreče Wuty)

Od dnes Tvoja Matka zverejní každý den jednu skladbu z nového albumu SEdláci – FURT. Tento album chuapci nahrávali v trnavském štúdiu Godzilla Sound a finálny zvuk vyšperkoval Dobrosláv Studio. Fajnový obal nakreslil Skunkid a CDčko si možeš kúpit v ArtAttack Shope. Vydal TVOJA MATKA rekorc 2015.

Video SEdláci – Píšem medzi rádky (prod. Neuro)

Další skladba z albumu SEdláci – Furt je vskutku sedlácka skladba. Píšem medzi rádky je spoveď o tem, jak muziku vnímame a robíme. Záleží nám na textoch a na originalite hudby. Tento temný beat má na svedomí NEURO a donútil nás písat medzi rádky.

Video SEdláci – Toto (prod. Fatte)

Video SEdláci – P. F. P. + DJ Spank (prod. Boy Wonder)

SEdláci – Sedláci v meste – prod. DJ Jazzy (OFFICIAL VIDEO)

Luzer nám priniesol nové CD Sedláci – FURT, ďakujeme!
objednávaj svoj kúsok tu:
artattackshop.sk/cd-dvd/sk-a-cz/sedlaci-furt-cd

Posted by ArtAttack on 20. október 2015

Luzer a Reset odporúčajú: Objednajte CD SEdláci – Furt v ArtAttack Shope.


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.