Ta coši sfetuvane ?!


Tak nejak zneli slová našich mamiek, keď sa v schránke namiesto pohľadnice od priateľky, ktorá bola na dovolenke v Chorvátsku objavila pohľadnica od Peciek. A po pár takých pozdravoch pochopili, že Nám to srdce z duše nevytrepú. Sme klasická temperamentná crew, ktorej členovia sa vždy radi pohádajú, uťahujú si zo seba, nadávajú si na mamky, no nakoniec skončia vo vrúcnom milujúcom objatí so slzami v očiach. Hehe..

Spočiatku nás bolo ako hláv na drakovom krku, no keď došlo na lámanie chleba polka povädla ako falúskovia. A tak aktívni osievajú múčku a rečníci maľujú v imagináriu. Dúfam, že týmto ich vyhecujeme k tomu aby začali plieskať. Nenávidíme pýchu a závisť, pretože toto „Velrybý hovězí“ zabíja charakter, no najmä zdravý úsudok a vytvára medzi writermi nezmyselné „Graffiti vojny“, ktoré sú koniec-koncov iba vojnou ich ega.

Drbnutého zosubjektívneného ega, ktoré sa rado hladká pod pazuškou a zatvára sa do škatuľky zo slonej predkožky. Rešpekt zabehaným vlkom a svorkám, tým čo robia, robia to poriadne a chcú to robiť poriadne – netreba menovať. Myslím, že to všetci máme možnosť vidieť. Taktiež elán a rozum tým, ktorých to baví a začínajú, my sme tiež ešte len škorce.

Čo viac? Musíme ešte makať a makať a makať. Kvalitne a v kvantite. Veď celý život je jeden veľký šlabikár.

Pozdravujeme – BANG, ESB, U2R, RCLS, KEKS, 1WE, SWR, TFM, FC, NNS, O2H, BRS a všetkých, s ktorými sedíme na pive. A nakoniec si dáme Yetiho v podobe mieru pre všetkých. PEACE

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.