SEdláci BANDa ponúkajú hudbu zadarmo


Naši obľúbení športovci zo Záhoria SEdláci sa po dlhšej dobe hlásia s novinkou. A hlásia sa o ako živá kapela SEdláci BANDa. V zložení Luzer & ReSeT (rap), Jaro Závodský (gitara), Tomáš IleGál (basa) a Dominik Ringlot Stár (bicie) nahrali v Crystal Studiu demo v podobe štyroch skladieb.

No a aby toho neboli dosť, tak spolu s nimi si v malackom štúdiu zadžemoval i uznávaný hudobník Marian Jaslovský, ktorý celý projekt obohatil o saxofón.

Štvorsingel vychádza iba digitálne pod TM Rekorc a je možné zadarmo si ho stiahnuť na tomto mieste. Originálny cover nakreslil Kocur Illustrations a o mix a mastering sa postaral popradský Menfo alias Dobrobrosláv Studio.

Na záver dodám, že na tohtoročnom Hip Hop Kempe a okrem týchto skladieb SEdláci BANDa predstaví aj Luzerov nový album Hi100ria, zahrá nové nevydané veci a na pódiu sa objaví aj záhorácka strela Gulos, tentokrát však nebude rapovať, ale ťukať do MPC. Chalani natočili vtipnú videopozvánku:

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.