Torula má vonku tejp a my máme o dôvod viac na rozhovor


Torula aka Tony Pach – trnavský Turbo boost rider a silné meno slovenského undergroundu, nám po EP Na Torulu neplací, konečne prináša svoj tejp, ktorý dostal meno Zase spatky(Ževrajtejp). A to je myslím veľmi dobrý dôvod na to spraviť s ním krátky rozhovor o tom aké sú jeho pocity po jeho vydaní, čo má v pláne ďalej, prečo sa Spartaku opäť nevydarila sezóna atď..Ako bonus k rozhovoru Vám prinášame aj dve ochutnávky z tejpu, aby ste sa tešili na to keď si kúpite originál.

Zdravím Ťa Toru..začnem hneď z ostra. S akými reakciami sa stretávaš po vydaní tejpu? Čo naň vravia ľudia?
Zatiaľ sú dobré ohlasy.. ľudia píšu že sa im to páči a to je pre mňa to čo ma nakopáva urobiť to znovu, ale samozrejme ešte lepšie! Čo sa týka hejterov tak zatiaľ žiadny ale určite je ich veľa!

Hudby si si vyberal sám, alebo si mal aj niekoho kto ti podal pomocné ucho? 🙂
Všetky beaty som si vyberal sám.. posťahoval som dosť inštrumentálov a vyberal ich podľa nálady. Nikdo mi do teho nekecal. Keď sa mi beat nelúbi tak nemôžem napísať ani vetu. Iné je keď to nahrám do cudzej inštrumentálky a producent na to spraví beat.

Čo hostia? Si spokojný s ich výkonmi za mikrofónom?
S hosťami som spokojný najvaaac lebo nikto okrem Huga Toxxxa, djs a Billyho Hollywooda nemal námietky a išli do toho se mnú… to si cením a posílam rešpekt šetkým čo sa zúčastnili na tomto tejpe… ďakujem.

Mňa osobne najviac z hostí zaujíma Vilko Travolta. Kto to vlastne je? Pre ľudí je to veľká neznáma 🙂
Vilko Travolta je cigáň a veľká trnavská legenda, ktorú v Trnave pozná každý. V tom treku mali na miesto refrénu byť skreče, ale djs bla bla tak sme zavolali jeho na featuring. Myslím, že som urobil dobre, lebo on tomu treku dal neco vaaaac. S touto spoluprácou som spokojný a už sa teším ako mu dám do ruky originál. Určite sa poteší a zas nedojde do roboty 3 dni. On mi totiž upratuje u mňa v robote! Hehe

Ako vnímaš TT scénu? Ako by si popísal vaše postavenie v SK rape?
Scéna tu dosť zkaprila a vlastne nikdy to nebolo na úrovni, že by každý rok vyšlo von niečo nové, ale keď vyšlo tak to stálo za to. Tieto časy sú už preč a my ako Turbo Boost Riders chceme zas začať dávať do kopy veci. Dosť ma mrzí, že ma neprekvapil už dlhé roky niekto nový. Tí čo na to majú sa zakopávajú medzi panelákmi. Na druhej strane tu vyrastá celkom slušná generácia producentov a keď budú chalani makať tak to vidím dosť ružovo! Skazah, Teggo sú z mojej štvrte a na ich beatoch je počuť, že oni to myslia trochu inak a snažia sa robiť beaty, ktoré sú underground! A toto scéna potrebuje! UNDERGROUND ŽIJE a má ďaleko väčší potenciál ako to čo očujem teraz… pičoviny pre malé opičky! Fuj už mám nervy!!!

Ktore skupiny sú ti u nás(v CZ) najbližšie?
U nás mi dosť šlapú Sedláci! Jejich štýl by som prirovnal k tomu pravému undergroundu a ja mám také veci rád! Z Českej scény mi šlape strašne Prago Union. Kato je pán Mc a vôbec mi nevadí, že nemá zuby 😀 zas to zaj.bal jak blázen… je to jeden z mála albumov, ktorý som nepreskipoval.

Čo momentálne hrá u teba najčastejšie? Skús zostaviť nejaký tvoj aktuálny top:
Snowgoons, Jedi Mind Tricks, Vinnie Paz, Nine, La Coka Nostra, Tha Alkoholiks a plný k…t týchto vecí..neboj žádny 50 cent a podobné sračky!!!

Teraz otázka mimo rapu. Viem, že si veľký fanúšik futbalu. Ako by si zhodnotil sezónu Spartaka, určite si čakal viac.
FUUUHA!!! Jako trnaváka ma to sere ale už si začínam zvykať, že v Trnave futbal je na druhom mieste. Najprv je veľké krmítko odkiaľ žerú tie prasce a až potom je divák. Nikde na Slovensku nedokážu spraviť takú atmosféru na futbale ako v Trnave a výsledok? 7 miesto!!! Niekto by už mal s tým niečo urobiť, lebo keď jediné futbalové mesto na Slovensku nemalo titul 40 rokov, tak to už je na zamyslenie! To neni náhoda! Trnavský divák si to zaslúži ako prvý!!!

MS budeš určite sledovať. Kto okrem SR patrí k tvojím favoritom?
Tak určite sa zbláznim keď uvidím nastupovať Slovákov v Afrike. Možno to bude naposledy. Ja si dovolím tvrdiť, že Holandsko má UFO team! Ale keď nám dojde pomôcť náš maskot Dede tak by sme mohli postúpiť zo skupiny! Je to mladý team potrebuje podporu. A najvac ma teší, že už sú neni naši hokejsti na prvom mieste v obľúbenosti! Slovák fandí až vtedy keď sa darí, to není prípad Trnavy 😀

Ozaj,zvolebnieva sa nám. Pôjdeš voliť?
Ja chcem ísť voliť! A keď pôjdem voliť tak buď SNS alebo SaS!

Aké máš plány do budúcnosti? Myslím ohľadom hudby-spolupráce, album, nejaké iné projekty..?
No v prvom rade by som chcel robiť s mojimi tigrami Wonderom a Turbom T a potom máme neco na pláne so Sedlákmi, ale to nechcem ešte predbiehať. Album chystám tiež, lebo keď sa to tak vezme, tak album ešte nemám. Mám na svedomí EP a Tejp.

Dík moc za rozhovor, nejaký mesidž pre fanúšikov, hejterov, prípadne iných -ov?
Fanúšikom odkazujem, že nech sa tešá na nové veci a že to robím hlavne pre nich! Pre hejterov mám tež odkaz, že nech mi oblížu tú čarku medzi polkami po 20 hodinovej šichte a hipíkom a metalistom nech sa dajú ostrihať! A Čechom gratulujem k titulu v hokeji a určite nezabudneme a pošleme pohľadnicu z Afriky!!! 😀 píííz

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.