PD-HIP-HOP.SK PARTY 5


Táto už len line-upom hustá párty bola pre ľudí, ktorí boli na BBoys Session 2005 len za 70.-, lenže aj tá stovka pre tých, ktorí neboli, bola málo. No povedz, pražská Moxa, R-SK, DWS Crew (Reflex + 2kusy) a domáci Kaša, nehovoriac o luxusných DJoch a Crazyho ústnych perkusiách. Kto Crazyho nevidel, nech si stiahne jeho papuľový súboj s El Marízom v sekcii AUDIOVIDEO.

Oficiálny začiatok o 20:00 nebol možný, keďže išlo o afterparty k BBoys Session 2005 a o pol deviatej sa v Športovej hale ešte veselo tancovalo, takže bolo treba štart posunúť. Keď sa okolo jedenástej nazbieralo dosť ľudí, začala dávať domáca Kaša nasledovaná chalaňmi z DWS Crew – členovia bývalého Reflexu a 2kusy. Ako sami vravia „s hip hopom sa nestratíme“. Po nich na minipódium dorazili Rendezská-sk z Vagóna, krytí Metyzom. Nové veci, Haberove rýmy „držím ti miesto, teraz už vieš to“, čistá recesia, samozrejme nechýbali skladby z vinylu To snáď né!, ktoré už väčšina ľudí poznala.

O štvrť na jednu prichádza prekvapenie večera, ktorému medzičasom tmaví kočovníci skontrolovali auto zvnútra, bratislavský, neurazený a zo včera neznechutený Flaps. Aj Flapsáci vydali nedávno vinyl, takže vedeli Kam?! so skladbou Môj mikrofón. Nezabudli ani na svoje staré veci á la Život, čo spôsobilo medzi ľuďmi rozruch, ako keď si dedko po 50 rokoch zajazdí na Pionieri, bolo na čo spomínať. Tu sa dobre ukázal posun od starých vecí k novým, ale davu bolo všetko jedno, hlava-nehlava, ruka-neruka, všetko bolo čoraz bližšie k stropu. Chvíľka pre Metyzov set plný pártyzabijákov. Na rade je Moxa s Djom Quipom a Kafessom 33, doplnený hustým beatboxom od Crazyho. Po Moxe set DJa Kipa a 02:15 koniec kvôli problémom s políciou, alebo skôr s ľuďmi.

Takže si to všetko zhrňme: Za tento piatok a sobotu sa stalo viacero nepríjemných vecí…

1. Začalo to ešte v utorok, keď Mate našiel na dverách FlashDancu pečiatku a zopár podpisov, navyše majiteľ vraj o ničom netušil, ani o tom, že má na klube vymenené zámky, Orionova mŕtva babička. Na toto Mate veľmi rýchlo zareagoval a v stredu (majiteľ vraj stále nič netušil) mal už vybavený hotel Magura aj aparatúru. Vďačíte iba jemu, že sa táto párty vôbec konala.

2. Na Flaps do klubu Space nikto neprišiel, čia je to chyba som už rozoberal.

3. Flapsu sa naši prievidzskí cigáni dostali v sobotu pred afterparty na Magure do auta a niečo si určite odniesli. Napriek tomu Flaps odohrali zadarmo vystúpenie veľkého kalibru, ako keby sa nič nestalo. Vidno, že sú to dospelí ľudia, ktorí za hlúposť pár lupuchtivých ľudí nebudú trestať celé mesto tým, že už nikdy do PD neprídu.

4. Ešte nekončíme: V Športovej hale neustrážili na vstupe ľudí, takže výsledok: približne 150ľudí platiacich/300prítomných, samozrejme nepočítam bboys,organizátorov,VIP a press. Preto žiadna 16ka, chalani dostali aspoň za cestu.

Fonky týmto dostal za 2 dni 2 rany pod pás, Mate sa musel nemálo obracať, aby všetko klaplo. Vážte si všetci preto svojich organizátorov akcií, nebyť ich, nemáte kam ísť…

Fotky: Dick, Netrep, Text: Gabo

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *