Turntablism meeting v Rádiu_FM


Ešte koncom 2010 som oslovil Lyrika s nápadom uskutočniť naživo vysielané stretnutie djov. Kalendár mal plný a tak čas išiel. Cirkus medzičasom nahradila relácia Bez Pózy a Lyrika vystriedala Idaina. Ako dlhoročnú kolegyňu som ju preto oslovil s rovnakou ponukou a ju to nadchlo.

Moje pozvanie do relácie Rádia_FM – Bez Pózy na priateľskú „jam session“ prijali: Spinhandz, 3CK, IKN, Inso, Biomat, Tha-Tha, Shutcoo a Karaoke Tundra (pridali sa k nám aj Mano a Smash). Diskusia na tému „gramofonizmus“ sa nakoniec zmenila na praktickú, skoro 2hodinovú ukážku a tréning. Ale asi to tak malo byť. Však príležitostí stretnúť sa v takomto osadenstve je ako šafránu a tak sa nečudujme prítomným, že si to chceli užiť. Zapojili sme 7ks djov, 6ks gramofónov, 5ks mixpultov, 1ks rodinnej atmosféry a vznikol príjemný spoločensko edukatívny večer.

Veľké ĎAKUJEM patrí všetkým zúčastneným. Vidíme sa čoskoro…

Audio záznam celej relácie si môžete vypočuť a stiahnúť na TOMTO odkaze, plus nech sa páči fotky (by Smash) a video (by Biomat). Bavte sa.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.