DMS + Termanology „Žijem svoj sen“ – pozeraj videoklip


O tom že Gramo Rokkaz team nespí už vieme dávnejšie. Samozrejme tomu nie každý verí a tak nám chalani opäť porcujú ďalší dôkaz že je to naozaj tak.

Dame, Separ, Smart – to je dúbravská trojica DMS, ktorá háji farby GR teamu a ktorá Vám prináša svoj prvý oficiálny singel k ich pripravovanému albumu. Ide o track s názvom „Žijem svoj sen“(prod. Smart), kde si chalani prizvali  skutočne exkluzívneho hosťa až z Bostonu, Termanologyho.

DMS sa s Termom prvý raz stretli zhruba pred rokom a pol na festivale Hip-Hop Kemp. Netrvalo dlho, slovo dalo slovo a vznikla spoločná skladba. Klip, ktorý ti dnes ponúkame a o ktorý sa postaral Dekan, vznikol neskôr – počas Termanologyho krátkej návštevy Bratislavy v októbri minulého roka, keď tu spoločne s DJ-om DeadEyom odohrali koncert v rámci série Rap’n’Roll.

Okrem samotných členov DMS sa v klipe objaví aj DJ Metys, ktorý má na svedomí skreče v tejto skladbe. Svoje herecké umenie si vyskúšali aj ďalší Gramo Rokkaz ridaz – Decko, Tono S, či DJ Miko.

Tak informácie sa vyčerpali, vy teda nastavte svoje uši a oči a užite si výborný track a rovnako aj výborný videoklip.

PS: ak máš chuť a pár sekúnd času, môžeš za video zahlasovať aj v dennej hitparáde stanice Musiq1 s názvom „5+2“.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.