Keď Živá Hudba hrá éterom


V pondelok 15.9. vyšiel pod vlajkou vydavateľstva ajlávmjuzik už pár rokov očakávaný album skupiny Pra3x. Následne sme štvrtok 18.9., po dobrej skúsenosti s predošlou release party v Bavlne, pozvali známych i neznámych na neformálne stretnutie s trojicou Spartak, Demo a Dj Mouspin. Fans sa mohli staviť pre podpis, odfotiť s kapelou, alebo vyskúšať a kúpiť tričko z bohatého výberu ArtAttack Shopu. Potešila návšteva interpretov: Lyrik, Strapo, Eremen, Petijee, Slavoj, Dukát, Filip Ortodogz, ktorí sa stavili osobne pre svoj originál a strávili chvíľu v ohnivej debate o stave spoločnosti.

Po 21-hodine smerovali spoločné kroky do obrátenej pyramídy, konkrétne relácie Bez Pózy_FM, kde jednotlivých členov vyspovedala Idaina. Ďakujeme všetkým za príjemne strávený čas. Najbližšie sa chystá štvrtok 23.10. v bratislavskom Nu Spirit Clube krst albumu Živá Hudba v spoločnom koncerte s dvojkou Eremen + Petijee, za účasti hostí a Gramo Rokkaz trojky Metys, Miko a Lkama. Stavte sa na drink…

Objednaj album v Online Shope

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.