BOMBAKLAD


Určite ste si už všimli že Battle, čiže bitka voľným slovom, je stále viac obľúbený u všetkých. Pretože sa jedná hlavne o zosmiešnenie súpera, pri battli preto dochádza ku rôznym komickým aj napätým situáciám. Mcs si takto môžu medzi sebou zmerať sily a svoje umenie“vysvetlovať“ v rýmoch priamo z hlavy. Samozrejme za voľný štýl je naväčší rešpekt a písané texty si MC´s nehávajú tentoraz doma.

Chalani mali možnosť sa sami prihlásiť a nazbieralo sa 16 známych aj menej známych battlerov, čo je naozaj dosť, takže o zábavu bolo postarané. Z Bratislavy prišli: Sketa, Getomen X, Šulo, Kešo, Aldo, 412, Agresor Lotor, Ledko a Zet.U.Zet.a. Zo Spišskej Novej Vsi to bol Rodeez, Ušo aka LOrd Zet z Komárna, Ado z Calexcity, Junyjor z Hlohovca, Zvalec z Holíča, Rokaz z Trnavy a Strapo z Malaciek. Do podmazu im hral dj Škrupo a v porote rozhodovali Štvanec, Opi a Majo. Na záver iba stručne – víťazom sa stal práve posledne menovaný Strapo z Malaciek, gratulujeme …

Fotky: Tofk

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *