StreetArt Stuff – autentické umenie z ulice pre deti aj dospelých


Street Art Stuff - autentické umenie z ulice inšpirované street artom

 

StreetArt Stuff je ručne maľované umenie z ulice.

Grafiky sú maľované sprejmi a akrylovou farbou s použitím ručne vyrezávaných šablón. Vďaka sprejom si výsledné diela zachovávajú surovosť umeleckých diel z ulice. Základom obrázku je unikátne pozadie, ktoré vzniká kombináciou striekaných farebných odtieňov. Každé pozadie je originál a tým dostáva unikátnu podobu.

Pri sprejovaní cez šablónu vznikajú nerovnosti, fŕkance a stekance. Každé Street Art Stuff dielo tak je jedinečné svojím prevedením, hoci je použitý jeden dizajn šablón na viac obrazov. Motívy obrázkov sú inšpirované street artom, pop artom a tiež populárnimi motívmi z internetu. Autorom obrazov-grafík je slovenský graffiti umelec Keys.

Do série StreetArt Stuff patrí:

 

Galéria StreetArt Stuff Tričká

 

Každé tričko je originál a nenájdete dva rovnaké kusy

 

Galéria StreetArt Stuff Vaky

 

Každý vak je originál a nenájdete dva rovnaké kusy

 

Galéria Streetart vianočné gule

 

Každá farebná kombinácia je vyrobená iba v jednej sade

 

Galéria StreetArt Stuff Pexeso

 

Originálne graffiti a streetart pexeso vydané pri príležitosti 20. výročia vzniku ArtAttack-u.

 

Galéria StreetArt Stuff Prívesky

 

Každý prívesok je originál a nenájdete dva rovnaké kusy

 

Galéria StreetArt Stuff Spray Paint Can

 

Každý sprej je originál a nenájdete dva rovnaké kusy

 

Galéria obrazov StreetArt Stuff

 

Páčia sa vám obrazy na stenu a radi by ste jeden mali u seba?

 

Umenie z ulice do vašej izby alebo ako štýlový darček

Obrazy na stenu od StreetArt Stuff si môžete pohodlne objednať z domova online cez ArtAttack Online Shop.  Úplne všetky farebné verzie dizajnov nájdete v kamennom v obchode ArtAttack Shop & Room na Račianskej ulici 78 v Bratislave.

Darujte umenie z ulice

Vhodné ako darček blízkemu alebo na skrášlenie vášho príbytku či kancelárie. Obrázky sú predávané ako plátna na drevenom ráme alebo ako grafiky v plexi rámiku. K obrázkom nie je nutné dokupovať žiadny rámik a je ich možné ihneď zavesiť na stenu. Stačí zatĺcť klinček u vás doma alebo v kancelárii.

ENGLISH: StreetArt Stuff – Authentic art from the street

Graphics are painted with spray and acrylic paint using hand-cut stencils. Thanks to the spray paint the resulting works preserve the rawness of the street artwork. The background of the image is a unique background created by a combination of splashed shades of color. Every background is original and gets a unique look.

Spraying through the stencils creates inequality, fatigue and rigidity. Each Street Art Stuff work is thus unique in its design, even though one design of multiple-image stencil is used. Image themes are inspired by street art, pop art and popular internet themes.

There is no need to buy a frame for pictures and can be immediately hung on the wall. 

You can buy and view pictures in ArtAttack Shop & Room on Račianska Street 78 in Bratislava . Selected graphics from Street Art Stuff can also be ordered online via the ArtAttack Online Shop.