2% z daní pre Nadáciu CvernovkaArt Attack v rokoch 2012 – 2016 aktívne pôsobil v Cvernovke na Páričkovej ulici. Mohli ste nás navštíviť pri osobnom prevzatí vášho nákupu z Artattack Shopu alebo na jednom z neformálnych urbánnych stretnutí, ktoré sme tu organizovali.

Po udalostiach o zmene majiteľa Cvernovky sme zostali súčasťou Cvernovkárskej komunity, ktorá sa presunula do novej budovy na Račianskej ulici. Pre Art Attack to znamená, že bude od roku 2017 fungovať ako samostatný verejný kamenný priestor, ktorý bude aj naďalej prezentovať už jestvujúce produkty domácich vydavateľstiev a interpretov. Okrem toho v budúcom Art Attacku spoznáte tvorbu umelcov, ktorá vzniká za stenami jednotlivých ateliérov Novej Cvernovky.

Radi by sme vás požiadali o 2% z vašich daní, pre Nadáciu Cvernovka, ktorá zastrešuje projekt budúceho Kreatívneho centra na Račianskej ulici v Bratislave. Vaše 2% budú použité na dokončenie rekonštrukcie budovy a sprevádzkovanie nových priestorov.
 

O Nadácii Cvernovka:
V roku 2017 je hlavným projektom Nadácie Cvernovka vybudovanie Kreatívneho a kultúrneho centra na Račianskej ulici. V areáli bývalej chemickej školy, kde centrum vzniká, prebiehajú aktívne stavbárske práce.

Centrum bude slúžiť kreatívnym ateliérom aj verejnosti. Ateliéry pre kreatívnu tvorbu, ale aj park, kultúrny priestor, gastrozónu, kaviareň a zónu so službami chceme dokončiť ako prvé, keďže budú prístupné pre všetkých. Pomôžte nám realizovať práce ešte rýchlejšie, venujte 2% z Vašej dane.

 

Postup ako poukázať 2% z daní pre Nadáciu Cvernovka

Zamestnanci

Daňové priznanie za mňa podáva zamestnávateľ

Ak ste zamestnancom, Daňové priznanie za rok 2016 za Vás pravdepodobne podáva Váš zamestnávateľ. Požiadať by ste o to mali do 15.2.2017. Na poukázanie 2% z dane budete potrebovať Vášmu zamestnávateľovi doložiť iba údaje Nadácie Cvernovka.

Názov: Nadácia Cvernovka
Sídlo: Plzenská 4, 83103 Bratislava
Právna forma: Nadácia
IČO: 500 634 21

Daňového priznanie si podávam sám

Ak si ako zamestnanec podávate Daňového priznanie za rok 2016 sami, budete naše údaje dopĺňať priamo do tlačiva FO typ A. Pre tento účel sme pre Vás tlačivo s našimi údajmi už predvyplnili.

Tlačivo Daňové priznanie FO typ A
Potvrdenie o podaní Daňového priznania FO typ A

Ak ste v roku 2016 pracovali ako dobrovoľník pre akúkoľvek jednu alebo viac organizácií spolu minimálne 40 hodín, môžete nám z Vašej dane darovať až 3%. Potrebujete na to potvrdenie od daných organizácií, ktorého vzor nájdete tu.

Potvrdenie o dobrovoľníckej práci

Art Attack vám v mene Nadácie Cvernovka ďakuje!