Farebná maľba skrášlila fádny plechový plot

Farebná maľba skrášlila fádny plechový plot


Oslovili nás majitelia firmy s požiadavkou “oživenia” ich plechového plotu.

Farebná maľba vznikla v Trenčíne na jar 2017 na plote firmy MIP s.r.o.

Reklamná maľba slúži zároveň aj ako reklama na tonery značky Hatona. Samotnú maľbu na plech spáchal Rasťo Nomad a nižšie pod fotkami si môžete pozrieť krátke video, ako farebná maľba vznikala.

Celá maľba sa točí okolo farebných tonerov. Aj to je dôvod, prečo sú v motíve maľby použité základné tlačiarenské farby ako cyanová, magentová, žltá, čierna a nápisy CMYK, ktoré v odbornej “hantírke” znamenajú Cyan, Magenta, Yellow a Key (black).

Vlnitý plot nie je úplne ideálny na takéto maľby, radšej preferujeme hladké povrchy. So sprejmi je však možné pomaľovať takmer všetky povrchy, teda ani vlnitý plot nebol problém.

Rozpočet na realizáciu maľby bol “napnutý”, teda sme zvolili jednoduchý streetart-ový dizajn. Požiadavkou bolo, aby logo Hatona maľbe dominovalo, čo sme dodržali. Zároveň celý motív maľby viditeľne zobrazuje, že spoločnosť sa zaoberá predajom tonerov do tlačiarní.

Fotky hotového diela: Maľovanie so sprejom na plotVideo ako vnikala farebná maľba na plechový plot:

Páči sa vám takáto maľba a chcete aj vy vkusne skrášliť svoj interiér alebo exteriér, napríklad u seba doma, alebo vo firme, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločne vymyslíme originálnu maľbu, ktorá vkusne skrášli váš priestor.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.