Album Rendezska.SK „Z Okraja Kraja“ je vonku


Je to tak, pre niekoho dlho očakávaný album od RSK konečne uzrel svetlo sveta. Po prvom albume Čas vyložiť karty a mixtape Od jedného k druhému nastal čas pre druhý štúdiový album Z okraja kraja.

Rendezska.Sk sa bude od pondelka v hre pýšiť s novým nosičom. Ten vydávajú za pomoci Odbery Rekords a domovského labelu Vagon. Drvivú väčšinu beatov ošéfovali beatmakery ako Analytik či Deryck no prispeli aj ďalší a to menovite: Viktor Hazard, Gary, Palio či víťaz súťaže Chup2. Na mikrofóne sa vystriedajú postupne hostia: D. Hevier, Lyrik, Decko, Moe aj Sketa.

Kto by mal o tento nosič záujem, tak ho od pondelka nájde buď v nejakom lepšom shope, alebo si ho môžete objednať aj cez internet. Disky by mali byť dostupné aj v našom obchode a kto si objedná album cez www.odbery.sk, tak ho nielenže dostane za zvýhodnenú cenu, ale prvých 50 z vás na tomto CD nájde aj podpisy formácie.
_______________________________________________________________________________________________________

Album Rendezska.SK „Z Okraja Kraja“ išiel do lisu

Bratislavská formácia R.SK pracovala dlhší čas na novom materiáli. Pre všetkých fans (ale aj haters) je tu dobrá správa. Druhý oficiálny nosič Rendezska.sk „Z Okraja Kraja“ bol v týchto dňoch odovzdaný do lisu a už čoskoro sa tak dostane na pulty predajní.

Chalani prinášajú na stiahnutie singel. Z výberom nemuseli dlho váhať, za vhod im prišla skladba Dokedy ešte, ktorú producentsky ošéfoval Analytik. O čom je sa presvedčte sami, napoviem že sa celkom hodí k týmto predvolebným dňom. Prinášame vám aj cover, takže pozerajte a počúvajte, „Z Okraja Kraja“ už čoskoro aj v tvojom shope.

Album vychádza na vydavateľstve Odbery.

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.