11.jún v štýle „W“ a Rap´n´Roll


Ľudia už odpradávna majú radi leto a šantenie pri vode. A presne takéto niečo sa dá realizovať na Zlatých (Zliatych?) Pieskoch, kde sa oficiálne otvára letná sezóna už 11.júna 2011. Keďže sa už deje takáto veľká udalosť, tak nech sa deje vo veľkom štýle a to rovno v štýle WU TANG a Rap n Roll!!

Kto by nepoznal Wu-tang clan a všetkých jeho členov podľa abecedného poradia? Možno nejaký podivín. Kto si ich už v hlave vymenováva, nech sa zastaví pri písmene „I“, pretože práve o toto meno sa bude jednať. Áno pojde o Inspectah Deck-a aka Inšpektora Palubu a jeho show s Djom Mathematicsom. Inspectah Deck má okrem úspešného účinkovania v už spomínanom netopierom zoskupení podobne ako jeho kolegovia na svedomí aj sólo kariéru z ktorej sa ako najúspešnejší javí hneď jeho prvý album Uncontrolled Substance z roku 1999, ktorý sa vyšplhal v niektorých rebríčkoch až na krásne tretie miesto. Kritikou je Inspectah Deck cenený hlavne za jeho úctyhodnú lyriku, ktorú by mu mohli závidieť aj mnohí básnici. Niet sa však čo diviť, veď to robí profesionálne.

Okrem už známeho headlinera sa môžu ľudia tešiť aj na vystúpenia petržalského Molocha Vlavo, „Dona Klokočina“ Kaidžasa, ktorému už klasicky bude kryť jeho brat a majster svojho remesla Dj Lucco, alebo aj na vystúpenie spojené s krstom od zoskupenia DHZ (Alexander Petržalský a Dravatlama) a taktiež aj Sketu. Za gramofóny sa okrem už spomínaného Lucca postavia Dj Škrupo, Dj Manjak.

Ceny vstupeniek sú sympatických 5€, prvých 100 ľudí bude platiť len 3€. Ľudia čo sa chcú citiť štýlovo a bulvárne, alebo len tak, si môže zakúpiť VIP lístok v cene 15 € spojenej s welcome drinkom v podobe KALASHNIKOV vodka + energy drink. Kapacita VIP je obmedzená na 100 ľudí.

Lístky sa dajú zakúpiť od 2. 6.2011 v BOTTLESHOPE na Tallerovej 2 v Starom Meste, alebo priamo na mieste..

P.S.: Ľudia čo prídu na slonovi majú vstup zdarma.

neboli nájdené žiadne obrázky

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.