SKUNK FUNK


Tí z Vás, ktorí sa rozhodli nenávštíviť poslednú z pravidelných akcií Skunk Funk neprišli naozaj o nič. Na druhej strane treba tiež priznať, že práve vďaka Vám táto akcia prepadla na plnej čiare. Chabá účať , ak sa vôbec tých pár ľudí účasťou nazvať dá. Ako nám povedal náš redaktor „Prišiel som do prázdneho podniku, odfotil pár fotiek, pokecal so známymi a išiel preč…

Bolo tam približne 50 ľudí, úplne prázdny sál. Na druhom stage-i to vyzeralo podobne, asi 5 ľudia. Myslím, že ľudia neprišli, pretože vstupné bolo neprimerané. Klasickí traja dji, ktorí vystupujú stále, každý ich už videl a za takúto akciu mám zaplatiť 150.- ??? Neviem, čo o tom viac napísať, ľudia ako prišli, tak aj odišli…“ A taký pekný banner mala tá akcia ?!

Vyjadrenie Skunk funk crew: Chalani zo SkunkFunku môžu znášať následky akurát tak z neprespanej noci. Veľmi nás mrzí, že ľudia neprišli do exkluzívneho nočného klubu, kde hip-hop už konečne začína mať tvár kultúry a barovej atmosféry.

Pokiaľ sa Vám zdá cena 150,- korún privysoká za dva stage (dve party naraz), tak sa nehnevajte a môžete chodiť naďalej na Podzemie do Domu kultúry za 80,- , alebo ísť do kina. My sa snažíme, aby to tu malo úroveň. Podľa mňa cena privysoká je na akciu so slovenskými a českými interpretmi nad 190,- Sk. Snažíme sa ceny udržovať pre Vás prijateľné, aj keď sa jedná o zahraničných interpretov a to naši otcovia niesú ropní magnáti!!

Sami sa rozhodnite začo sa Vám oplatí dať peniaze a začo nie. Niektoré veci sú len o reklame, ktorá nebola taká silná tentoraz. Budeme sa usilovať to zdokonalovať … vidíme sa na Looptroope…

Text a Fotky: Vrabec a Zetuzeta

Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *