Graffiti maľby na zákazku

Graffiti maľby na zákazku – maľovanie na steny so sprejom


Graffiti maľby na zákazku sú špecifická umelecká disciplína. Hľadáte graffiti alebo street art umelca, ktorý by vám vedel skrášliť vašu stenu? ArtAttack.sk ako dlhoročný sledovateľ slovenského graffiti a street artu pre vás spísal zoznam.

Prečítajte si referencie na maľby, ktoré sme už realizovali. V prípade, že máte záujem o dekoračné maľovanie na steny, neváhajte nás kontaktovať cez formulár.

Graffiti maľby a maľovanie sprejom na stenu

Jednoducho povedané, títo páni vám vedia spraviť grafity na vašu stenu u vás doma. Samozrejme vedia namaľovať aj reklamu pre vašu firmu, bar, reštauráciu, kanceláriu a pod.

Teda pre maľovanie na stenu, skrášlenie, vyzdobenie izby, domu, auta a všetkého čo len potrebujete vám odporúčame týchto umelcov:

Graffiti Trenčín – Nomad Design

Nomad Design je najstarší slovenský graffiti umelec. Rasťo sa profesionálne venuje graffiti viac ako 20 rokov. Na grafity maľby používa spreje a airbrush (fotorealistické maľby). Robí aj maľovanie obrazov sprejom a pôsobí v Trenčíne a okolí.


Graffiti Bratislava – Sprejeri

Sprejeri sú umelci, ktorý robia graffiti maľby už viac ako 15 rokov. Pôsobia v Bratislave a okolí, ale kľudne priletia za vami aj na druhý koniec zemegule. Sú veľmi šikovní a vedia pomaľovať úplne všetko.


Graffiti Košice – OAR Graffiti Slovakia

Oar sa venuje maľovaniu grafity na zákazku už viac ako 12 rokov. Pôsobí v Košiciach a na východnom Slovensku. Robí hlavne hlavne klasické grafity, ale vie spraviť aj iné pekné obrázky.


Graffiti Banská Bystrica – Panick

Panick je Jozef, ktorí sa venuje maľovaniu grafitov viac ako 10 rokov. Vie namaľovať graffiti obrázky na plochu aj do vašej reštaurácie alebo izby. Ak by mal niekto záujem, vie pomaľovať aj lietadlo. Pôsobí v Banskej Bystrici a okolí.


Graffiti Bratislava

Sú mladí šikovní chalani, ktorí vedia namaľovať zaujímavé graffiti maľby. Robia graffiti maľovanie a venujú sa aj grafickým návrhom na čokoľvek. Pôsobia v Bratislave, podľa potreby však vedia obslúžiť aj iné kúty Slovenska.

Hľadáte umelca, ktorý vám namaľuje graffiti do vašej firmy alebo izby?


Zaujíma vás graffiti a street art?

Chcete si nechať namaľovať graffiti na zákazku? V tomto článku o tom píšeme viac.
Pozrite si miesto, kde sa v Bratislave môže legálne maľovať graffiti.
Ako vzniká graffiti maľba? Máme pre vás článok ako na to.
Zopár fotiek z graffiti jamu v Bratislave


Páči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim priateľom a známym. Nepáči sa vám tento článok? Odporučte ho svojim nepriateľom a neznámym.